شکلات سازی سیاسر
شرکت بنیس شکلات آذربایجان با برند سیاسر کار خود را در تابستان سال 1395 آغاز کرد. این شرکت در ابتدا توانست تا مجموعه خود را با دستگاه های مدرن و فوق پیشرفته تجهیز گرداند و پس از تجهیز کارخانه با ماشین آلات مدرن، در حوزه شیرینی، شکلات و دراژه های کاکائویی، خط تولید خود را افتتاح کرد.
شرکت بنیس شکلات آذربایجان، با دارا بودن متخصصین و مشاورین حرفه ای در زمینه ترکیبات مواد غذایی و بسته بندی محصولات، توانسته است به خوبی رضایت مشتریان را جلب کند.
شناخت سلیقه، نیاز و هدف مشتریان در راستای شروع کار ما بوده است. تمام تلاش ما همسان سازی در قیمت و کیفیت محصولات می باشد.
شرکت سیاسر با جدی گرفتن ایده ها و نظرات مشتری، سعی در عملی کردن خواسته های آن ها می کند. این شرکت برای خواسته های مشتریان ارزش و اهمیت قائل می باشد.

محصولات برند سیاسر

یکی از مقوی ترین و پرطرفدار ترین خوراکی های دنیا، شکلات می باشد. امروزه بیش از 1000 نوع شکلات در دنیا تولید می شود.
شکلات ها مواد خوراکی شیرینی هستند که در طعم ها و مدل های مختلف، به همراه چای و نوشیدنی های گرم استفاده می شوند.
امروز با گذشت 5 سال از تولیدات شرکت، گستره ی محصولات افزایش یافته است. برخی از محصولات پرمصرف شرکت سیاسر عبارت اند از:
چشم انداز سیاسر

چشم انداز

هدف سیاسر رضایتمندی مشتریان و مصرف کنندگان گرامی با تولید محصولاتی در خور شخصیت شهروند ایرانی، در راستای احترام به حقوق مصرف کنندگان است که این امر با بهره گیری از دانش روز، پرسنل مجرب و بهره گیری از ماشین آلات روز و مدرن دنیا میسر گشته است.
امید است با توجه به استقبال شما هموطنان گرامی بتوانیم بیش از پیش افتخاری باشیم از تولید ایرانی درصنعت غذایی ... 
سلامتی و لحظه های شیرین شما نهایت آرزوی قلبی ماست

اهداف و خط مشی ها

مواد اولیه ارگانیک: استفاده از مواد اولیه ارگانیک مانند کاکائو طبیعی و دانه های طبیعی و خوراکی در دستور کار تولید ما قرار دارد.
بسته بندی شکیل: کیفیت و زیبایی بسته بندی از دیگر شاخصه های تولیدات سیاسر است تا مصرف کنندگان محترم لحظه های شیرین و بیادماندنی تری داشته باشند.
روش تولید بروز: پروسه تولید سیاسر از روش های علمی روز برخوردار بوده و از سیستم های مدیریت کیفیت بومی و بین المللی استفاده صد در صدی می گردد.
استاندارد ملی تولید:
محصولاتمان را از بهترین مواد اولیه دارای استاندارد ملی و جهانی تولید و روانه بازار میکنیم.

شرکت شکلات سازی سیاسر، از سال 1395 تا کنون، توانسته است تا نیاز و اهداف مشتریان را شناسایی کند و بهترین و با کیفیت ترین شکلات های بازار را در طعم های مختلف عرضه کند. این شرکت با نیت به توسعه اقتصاد ملی ایران و برای ایجاد اشتغال و تولید پایدار و جهت تولید غذای سالم گام برداشته است.

کارخانه تولیدی این شرکت در بنیس، یکی از روستاهای زیبای آذربایجان شرقی و در دهستان گونی شرقی بخش مرکزی شهرستان شبستر واقع شده است.

چشم انداز سیاسر

برند شکلات سازی سیاسر

شرکت بنیس شکلات آذربایجان با برند تجاری سیاسر siasar از سال 1395 فعالیت تولید خود را در روستای زیبای بنیس واقع در آذربایجان شرقی با تولید فرآورده های کاکائویی و انواع دراژه های کاکائویی و مغزدار آغاز نموده و به صورت مستمر به تنوع تولیدات خود با توجه به نیاز بازار می افزاید.
نام سیاسر نیز برگرفته از نام کوهستانی در همین منطقه یعنی "بنیس" از توابع بخش مرکزی شبستر در آذر بایجان شرقی است.

شکلات سازی سیاسر
با بهره گیری از تجهیزات کارخانه و ماشین آلات پیشرفته، در دو گروه کالا، یعنی فرآورده های کاکائویی (کرم شکلاتی ها) و انواع دراژه های مغزدار و بدون مغز، توانسته است انواع محصولات شکلاتی را با بهترین کیفیت و بسته بندی به بازار عرضه کند.
یکی از اهداف ارزشمند و پویای شرکت، قدم برداشتن در راستای فعالیت های اینترنتی و تجارت الکترونیک می باشد. برند سیاسر بنا دارد تا در جهت عرصه اینترنتی، تجارت خود را در جهت فروش داخلی و بحث صادرات گسترش دهد. تا بتوانیم محصول ایرانی را با افتخار به جهانیان عرضه کنیم.
بنا داریم تا به کمک شما فعالانه در جهت پیشرفت محصولات خود در آینده گام برداریم.
هدف اصلی ما رضایت مداری مشتری می باشد.